دانلود کتاب صوتی سرزمین گوجه های سبز نویسنده هرتامولر MP3

در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان دانلود کتاب صوتی سرزمین گوجه های سبز نویسنده هرتامولر MP3 آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
دانلود کتاب صوتی سرزمین گوجه های سبز نویسنده هرتامولر MP3|50601712|bj

نوع فایل : صوتی ،قابل پخش در موبایل،تبلت،کامپیوتر و سایر دستگاه ها
زمان کل : 9 ساعت و 50 دقیقه

درباره نویسنده :


هرتا مولر در سال ۱۹۵۳ در رومانی چشم به جهان گشود. مخالفتش با پیوستن به دستگاه امنیتی چائوشسکو، سبب شد که او را از ادامه ی کار معلمی بازدارند. هرتا مولر، قبل از آن که در سال ۱۹۸۷ ، از کشورش به آلمان مهاجرت کند بارها از طرف دستگاه امنیتی رومانی تهدید به مرگ شد.درباره کتاب :


کتاب سرزمین گوجه های سبز، در زمینه ی ادبیات سیاسی نوشته شده و از جمله جوایز آن جایزه ادبی ایمپک دوبلین و کلایست (بزرگترین جایزه ادبی آلمان) است. هرتا مولر اکنون در آلمان زندگی می کند.کتاب سرزمین گوجه های سبز، نمادی از خفقان است.


در پشت جلد کتاب دو چشم سیاه ترسیده می بینی، نگاهی وحشت زده پشت میله هاست. لب هایی خاموش و بسته… این جاست سرزمین گوجه های سبز.


در ورق ورق کتاب، دست هایی را می خوانی که بی اختیار باید دست بزنند و چشم هایی که گریستن را حتی اجازه می خواهند


و شعرها و دفترها و کلیدهایی در سراسر کتاب است که همواره دزدیده می شود.مطالب دیگر:
🔍دانلود پاورپوینت نت پیشگیرانه🔍دانلود پاورپوینت تحولات سیاسی و اجتماعی🔍دانلود پاورپوینت کتاب آزمایشگاه انگل شناسی پزشکی 🔍دانلود پاورپوینت بهمن و عوامل ایجاد آن🔍دانلود پاورپوینت بیمه و انواع آن🔍دانلود پاورپوینت معرفی روش کارت امتیازی متوازن🔍دانلود پاورپوینت آسیب شناسی عزاداری🔍دانلود پاورپوینت پایان نامه بهینه سازی برنامه ریزی گیت های فرودگاهی🔍دانلود پاورپوینت مبانی نظری زیباشناسی و معماری🔍جزوه تاریخ تحول دولت در اسلام تالیف دکتر ابراهیم برزگر 🔍جزوه کامل معناشناسی دکتر پاکتچی🔍دانلود پاورپوینت سیستم های اطلاعاتی حسابداری🔍دانلود پاورپوینت کلیات آسیب کودکان🔍دانلود پاورپوینت مسمومیت و علل آن🔍پاورپوینت مقدمه ای بر پردازش اطلاعات در سیستم های اطلاعاتی حسابداری🔍پاورپوینت بررسی انواع اتصالات و پیچ ها🔍پاورپوینت بررسی بیماری سالک جلدی و آمار و ارقام آن🔍پاورپوینت بررسی تحقیق همبستگی با استفاده از تحلیل رگرسیون و تحلیل ماتریس🔍پاورپوینت بررسی تهيه شرايط كلان برای داشتن پتانسیل های فناوری🔍پاورپوینت بررسی چالشها و چشم اندازها در فرآیند یاددهی یادگیری تعادلهای شیمیایی 🔍پاورپوینت بررسی خطرات شغلی و مفهوم ایمنی اداره🔍پاورپوینت بررسی فرهنگ و تاثیر آن بر بهداشت مادر و نوزاد و نظام عرضه خدمات بهداشتی و درمانی🔍دانلود پاورپوینت بررسی فصل 7 شیمی معدنی 1 با موضوع اسید ها و بازها🔍پاورپوینت بررسی کاربرد رایانه در مدلسازی پروتئین ها🔍پاورپوینت بررسی کیفیت انرژی الکتریکی و یا کیفیت قدرت