کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی اثر مارک فیشر

در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی اثر مارک فیشر آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی اثر مارک فیشر|50601722|bj

نام کتاب:


حجم: 167 مگابایت


تعداد فایل: 15 فایل صوتی


مدت کتاب: 3 ساعت


نویسنده: مارک فیشر


ترجمه: گیتی خوشدل


زبان: فارسی


کیفیت: عالیتوضیحات کتاب:


پنج نکته از کتاب «حکایت دولت و فرزانگی»


۱- اگر می خواهی زندگیت را عوض کنی ، باید از عوض کردن اندیشه هایت شروع کنی.


۲- مشکل تا زمانی مشکل است که تو آن را مشکل بدانی. هرچه ذهن نیرومندتر باشد ، مشکلات ناچیزتر خواهد بود.


۳- اشخاصی که صبر می کنند تا اوضاع و شرایط عالی از راه برسد ، هرگز کاری به انجام نمی رسانند. زمان مطلوب برای عمل همین حالاست.


۴- انسان متوسط از ترس حرف دیگران و یا از دست دادن امنیت ، هرگز جرات نمی کند کاری را که دوست دارد به انجام برساند.


۵- به خاطر بیاور که در اوجی از آسمان ، دیگر ابری نیست. اگر زندگیت ابری است ، به این دلیل است که روحت آنقدر که باید بالا نرفته است!!


کتاب حکایت دولت و فرزانگی اثر مارک فیشر در زمینه‌ی روان‌شناسی نوشته شده و یکی از مشهورترین کتاب‌های یک صده گذشته به شمار می‌آید.


موضوع کتاب حکایت دولت و فرزانگی (The instant millionaire: a tele of windom and wealth) زندگی‌نامه‌ی جوانی تیزهوش است که قصد منتشر کردن کتاب‌های خود و کسب درآمد از این راه را دارد اما با مشکلات زیادی در تحقق این هدف رو به رو می‌شود.


حتما تا به حال به فکر پولدار شدن و راه‌های رسیدن به آن افتاده‌اید. این کتاب نیز دارای متن و هدف یکسان و هدف نفر اول موجود در داستان پولدار شدن و مشهور شدن است. کتاب حکایت دولت و فرزانگی از پانزده حکایت تشکیل شده است. «حکایت به حبس افتادن جوان»، «حکایت ارزش تاثیر از خود»، «حکایت یادگیری نیکبختی و زندگی»، «حکایت آموزش ایمان»، «حکایت آموزش تمرکز بر هدف» برخی از حکایت‌های این کتاب هستند.


در قسمتی از کتاب حکایت دولت و فرزانگی می‌خوانیم:


مانند این همه مردم نباش که پیش از آن‌که بیازمایند دست می‌کشند و باز مانند کسانی هم نباش که دست به عمل می‌زنند اما قبلا متقاعد شده‌اند که موفق نخواهند شد. اندیشه‌ها و کردارهایت را هماهنگ کن. بزرگ‌‌ترین دارایی ما آزادی است و دولت می‌تواند به تو آزادی عطا کند. برایت نیکو خواهد بود که‌ این آزادی را بشناسی با آن خواهی دید که بسیاری از توهمات ناپدید می‌شوند و در آخر جوان نامه‌ای از دولتمند دریافت می‌کند که در آن همه کتاب‌هایش را به او بخشیده تا از آن‌ها بهره‌ور شود و تاکید کرد که به تله اعتماد به هر آن‌چه کتاب‌ها می‌گویند نیفت. آن زمان است که جوان با خبر می‌شود که پیرمرد مرده است او با خود عهد کرد که تمام تعالیم دولتمند آنی را به بهترین شکل به همه برساند.فروشگاه آنلاین برترین کتاب های صوتیپشتیبانی فروشگاه: 09334738536پست الکترونیک: hasrace22@gmail.comپشتیبانی تلگرام: hascomp@


این محصول و سایر محصولات فروشگاه دارای ضمانت کیفیت و نماد اعتماد الکترونیکی می باشند.مطالب دیگر:
پاورپوینت بهداشت محیط مدارسپاورپوینت بیماری فیزیولوژی قلبیتحقیق یادگیری همیاریجزوه طراحی، تولید و کاربرد مواد آموزشیتحقیق تجارب ها و پژوهش های مرتبط با ارائه شیوه های نوین تدریس در مدارس کوچک)تحقیق وضعیت موجود و مطلوب در مدارس کوچکتحقیق نقش هنر در توسعه فعالیتهای امور تربیتیتحقیق نقش حوزه و دانشگاه در اتحاد ملي و انسجام اسلا ميتحقیق مباني اتحاد ملي و انسجام اسلاميتحقیق توسته و ويژگي هاي رفتاري و عملكردي كارگزاران حكومتتحقیق تعاریف توسعهتحقیق استعمار فرانو، شیوه ها، شاخصه ها و راه های مقابله با آنتحقیق تأثير وسايل كمك آموزشي در يادگيريتحقیق سنجش تکوینی (ارزشیابی مستمر)تحقیق فراخوان ارزشیابی پیشرفت تحصیلی (-کیفی- یادگیری-)تحقیق روش ها وفنون تدریستحقیق خلاقيت و راه هاي پرورش آنتحقیق ارزشیابی کیفی (توصیفی)، تفاوت آن با دیگر انواع ارزشیابیپاورپوینت پاتولوژی استان کرمانپاورپوینت تفکر سناریویی،؛ ابزار یادگیری، ادراک و تصمیم سازی در سازمان های دانش بنیانپاورپوینت پره هاپاورپوینت پیوند شیمیاییپاورپوینت تاثير آرايش بادبندها بر رفتار سازه های فلزی در زلزلهپاورپوینت تاثیر افزایش کربن دی اکسید بر روی کره زمینتحقیق تفاوت زندگی نامه دینی دو نسل (بررسی نمونه ای از فرزندان دهه شصت و والدین آن ها)