کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن اثر استیو هاروی + pdf

در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن اثر استیو هاروی + pdf آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن اثر استیو هاروی + pdf|50601773|bj

نام کتاب:


حجم: 545 مگابایت


تعداد فایل: 7 فایل صوتی + پی دی اف


مدت کتاب: 4ساعت و 59 دقیقه


تعداد صفحه: 84


نویسنده: استیو هاروی


ترجمه: مهراوه فیروز


کیفیت: بالا


زبان: فارسی
توضیحات کتاب:


استیو هاروی در مقدمه کتاب مثل یک مرد فکر کن می‌گوید که کار من شادکردن مردم است، بیشتر طنزها در مورد روابط بین زنان و مردان است. زمانی که برنامه طنز صبحگاهی استیو را اجرا می کردم ، زنان با رادیو تماس می گرفتند و سوالات خود را درباره مردان مطرح می‌کردند، متوجه شدم که بسیاری از شنوندگان به خصوص زنان خیلی همراه این برنامه نمی‌خندند.


آنان درخواستها و نیازهای بسیاری در زندگی خود داشتند و در جستجوی راه‌حلی مناسب بودند مثل: یک رابطه متعهدانه، امنیت، مسائل خانوادگی، امید به فردا، مسائل معنوی و… در راس تمامی این موضوعات مسائل مربوط به مردان بحث مورد علاقه بسیاری از خانمها بود.


اقدامات هاروی برای پاسخ به سوالات شنوندگان زن
او در مقدمه کتاب بیان می‌کند که با ذهنیتی که باتوجه به سوالات زنان بدست آوردم، دست از طنز برداشتم و دانشی که طی نیم قرن تجربه در زندگی درمورد مردان کسب کرده بودم را به اطلاع آنان رساندم. ساعت‌های زیادی را به گفتگو با دوستان مرد خود سپری کردم. با ورزشکاران، ستاره‌های سینما و تلویزیون، بانکدارها، راننده‌های کامیون، مربیان بسکتبال، وزیران و معاونان و صاحبان دیگر مشاغل صحبت کردم و دریافتم یک حقیقت ساده درمورد همه ما مردان صادق است: ما افرادی هستیم که بسیار ساده فکر می‌کنیم.


من از شنونده‌های خانم خواستم از این زاویه به مردان و روابط آنان نگاه کنند. به آنان آموختم که به شیوه خود انتظار برخورد از یک مرد را نداشته باشند. آنها فهمیدند که با داشتن دیدگاهی شفاف، گفتن عبارات خوب و تغییر طرز نگاه خود به مردان به آنچه می‌خواهند و از مردان انتظار دارند می‌رسند. در واقع نصیحتهای من در این برنامه پرطرفدار واقع شد و مورد علاقه بسیاری از مردان و زنان قرار‌گرفت. به همین دلیل تصمیم گرفتم که این مطالب را جمع آوری کنم و به صورت کتاب دربیاورم، تا زنان بدانند که در روابط خود با مردان چگونه بیندیشند و رفتار کنند و مردان بیاموزند چگونه عمل کنند.


محتوای کتاب مثل یک مرد فکر کن مثل یک زن رفتار کن
این کتاب شامل 3 بخش با عنوان‌های زیر می‌باشد:


نظام ذهنی یک مرد
چرا مردان این کار را می کنند؟ آنان چه کار می کنند؟!
کتاب تمرین، چگونه بازی را ببرید.
این بخش‌ها شامل چهارده فصل می‌باشند که مطالب مفید و آموزنده‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد.


بخشی از کتاب مثل یک مرد فکر کن، مثل یک زن رفتار کن
بخش اول این کتاب به نظام ذهنی مردان اختصاص دارد. در فصل اول این مرد درمورد آنچه مردان را به حرکت وا‌می‌دارد، اطلاعاتی کسب می‌کنیم. در این بخش می‌خوانیم:


هیچ جمله‌ای به این درستی نیست: مردان موجودات ساده‌ای هستند. ابتدا این جمله را خوب درک کنید، سپس هرآنچه در این کتاب می‌خوانید، حتما کاربرد خواهد داشت.


باید بدانید که مردان تحت این عنوان چه کسی هستند، چه کار می‌کنند و چقدر درآمد دارند، به حرکت درمی‌آیند.
همچنین میزان درآمدی که بابت تلاش خود دریافت می‌کنند، برایشان حائز اهمیت است. این چند موضوع پایه دی. ان. ای وجودی آقایان را می‌سازد و تا زمانیکه مرد درگیر این اهداف است فرصت توجه‌کردن به شما را ندارد، چه با او ازدواج کرده باشید و چه در شرف ازدواج باشید.


به این موضوع فکر کنید. از زمانیکه او به‌عنوان یک پسر بچه به‌دنیا می‌آید:


اولین چیزی که می‌آموزد اینست که چگونه یک مرد واقعی باشد
چگونه خشن باشد
بدون گریه برخیزد
اجازه ندهد کسی او را هل دهد
مادر و خواهر و برادران کوچکش را حمایت کند
همه اینها مقدمه یک چیز است: مردانگی.


ادامه مردانگی تنها با بزرگ‌شدن این پسر بچه تمام نمی‌شود…..فروشگاه آنلاین برترین کتاب های صوتیپشتیبانی فروشگاه: 09334738536پست الکترونیک: hasrace22@gmail.comپشتیبانی تلگرام: hascomp@


این محصول و سایر محصولات فروشگاه دارای ضمانت کیفیت و نماد اعتماد الکترونیکی می باشند.مطالب دیگر:
📜پروژه كارافريني ( پرورش ماهي قزل آلا و اصول تغذيه آن)📜توليد قطعات با استفاده از ضايعات شيشه در دو لايه📜پروژه نقشه گردشگری شهر اردبیل (ArcGIS)📜پروژه نقشه گردشگری شهر بروجرد (ArcGIS)📜پروژه نقشه گردشگری شهر مریوان (ArcGIS)📜دانلود تحقیق درمورددگرگونی‌های آب‌‌و‌‌‌‌هوایی و ساز‌و‌کارهای حاکم بر‌آنها📜دانلود تحقیق درموردفصل 10 مولد های فرکانسی عدد صحیح📜دانلود تحقیق درموردفصل 9 حلقه های قفل فاز📜دانلود تحقیق درموردفصل اول ماهیت مدیریت استراتژیک📜دانلود تحقیق درموردفصل اول کلیات و تعاریف📜دانلود تحقیق درموردفصل دهم مدیریت کیفیت پروژه های فا📜دانلود تحقیق درموردفعاليت هاي بهينه سازي مصرف انرژي در نيروگاههای کشور📜دانلود تحقیق درموردفلج مغزي📜دانلود تحقیق درموردفلزات و فولاد📜دانلود تحقیق درموردفلسفه حفاظت در برابر اشعه📜دانلود تحقیق درموردفلسفه نوآوری📜دانلود تحقیق درموردفن آوری ارتباطات و اطلاعات و تحولات آموزشی📜دانلود تحقیق درموردفناوري در سازمان📜دانلود تحقیق درموردفناوری ها و مفاهیم تاثیرگذار بر محاسبات ابری📜دانلود تحقیق درموردفنرهای مکانیکی📜دانلود تحقیق درموردفونداسیونها📜دانلود تحقیق درموردفيزيك عمومی📜دانلود تحقیق درموردفيزيولوژی سيستم عصبی📜دانلود تحقیق درموردفيزيولوژی قلب📜دانلود تحقیق درموردفیزیولوژی فوتسال